[Akademia Uczymy Online] Zbuduj platformę sprzedaży kursów online
INCODE Marzena Fąfara, ul. Jana Bytnara Rudego 3B/404, 45-265 Opole

Akademia Uczymy Online

Zacznij budować swoją własną platformę sprzedaży kursów i produktów cyfrowych

Nabór do Akademii został zakończony.

Zbuduj WŁASNĄ, "szytą na miarę" platformę kursów online.

Platformę, z którą zaczniesz sprzedaż własnych kursów, warsztatów, konsultacji, webinarów i wszelkich programów edukacyjnych w różnych modelach sprzedaży.

Zajęcia interaktywne
W ramach Akademii organizowane są zajęcia na żywo, w trakcie których realizujemy konkretny temat, rozwiązujemy wszelkie problemy natury technicznej i projektowej.
ee
Instrukcje krok po kroku
Zapomnij o barierze technicznej... Jeśli opanowałeś umiejętność posługiwania się komputerem, nieobce są Ci operacje kopiuj - wklej, dlaczego nie miałbyś wykonać instrukcji krok po kroku?
}}
Roczny dostęp online 24/7
Otrzymujesz dostęp na rok do wszystkich filmów, nagrań spotkań na żywo i materiałów pomocniczych. Możesz wracać do materiałów w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.
Praca w małych grupach
Pracujemy w określonej, niewielkiej grupie uczestników, dzięki czemu możemy na spokojnie i bez stresu ogarniać wszelkie kwestie budowania platformy kursów online. Takie podejście pozwala mi na dokładne poznanie Twoich potrzeb i szybkie rozwiązanie wszelkich problemów technicznych.
Laboratorium testów
W ramach uczestnictwa w Akademii otrzymujesz dostęp do platform demo, gdzie możesz zapoznać się z określoną technologią. Nie musisz decydować w ciemno - sprawdzasz czy dane rozwiązanie Ci pasuje i wdrażasz je u siebie.
Cykliczność programu
Program będzie organizowany 2 razy w roku. Jest to program 4-miesięczny, więc jeśli nie będziesz mógł/mogła uczestniczyć w danym terminie - będziesz mógł przystąpić w trakcie trwania kolejnej edycji.

Cześć! Z tej strony Marzena...

Stworzyłam warsztaty AKADEMIĘ UCZYMY ONLINE, aby pokazać Ci, w jaki sposób możesz samodzielnie zbudować swój pierwszy kurs online na własnej platformie edukacyjnej. 

W ramach Akademii prowadzę warsztaty na żywo, a w bazie platformy znajdziesz wyłącznie  konkretne instrukcje, autorskie rozwiązania, skrypty i wtyczki. Najlepiej czuję się w technicznych zagadnieniach, wykorzystywaniu kodu zamiast trylionów pluginów, integracji ciekawych, chociaż mniej popularnych rozwiązań.

Akademia nie jest zlepkiem pojedynczych kursów, zaprojektowanych pod masową sprzedaż. Szczegółowy program Akademii jest dopasowywany do aktualnej grupy szkoleniowej. Dlatego wcześniej konsultuję z klientami ich potrzeby, aby w trakcie warsztatów na żywo nie omawiać niepotrzebnych tematów. W trakcie zajęć w Akademii kładę nacisk na indywidualną pracę z każdym uczestnikiem programu.

Program trwa 16 tygodni. W trakcie trwania programu przeprowadzonych zostanie 16 sesji (!) na żywo. Poza tym otrzymujesz dostęp do instrukcji video, broszur PDF, arkuszy, interaktywnych listy zadań, dedykowanych wtyczek, skryptów i szablonów. Mało tego… otrzymujesz dostęp do platform DEMO z różnym oprogramowaniem do przetestowania.

Nie teoretyzujemy… praktykujemy

8 modułów z materiałami edukacyjnymi, które pozwolą Ci krok po kroku zbudować własny system sprzedaży kursów online.

Akademia Uczymy Online to kompletny, spersonalizowany system szkoleniowy z indywidualnym wsparciem trenera

I edycja rusza 2 marca 2020

Jakie tematy poruszamy w Akademii?

NN
MODUŁ 1 – PLANOWANIE DZIAŁAŃ EDUKACYJNYCH
Wykorzystujemy metody i narzędzia, dzięki którym będziemy analizować pomysł na kurs lub na dowolny produkt cyfrowy. Budujemy wstępny plan / program kursu online pod kątem prezentacji produktu w fazie pre-launch (bazując na gotowych szablonach). Rozpisujemy plan pozostałych działań edukacyjnych i dobieramy zestaw określonych narzędzi.
NN
MODUŁ 2 – DOMENY, SERWERY, CMS
Przystępujemy do praktycznych zadań, polegających na zamówieniu serwera, rejestracji domeny oraz podpięciu certyfikatu SSL. Konfigurujemy najważniejsze ustawienia serwera. Instalujemy i konfigurujemy system zarządzania treścią w oparciu o silnik WordPress. Budujemy wstępny projekt strony internetowej wraz z elementami wizualnymi. Pracujemy nad dopasowaniem motywu graficznego oraz budujemy podstawowe strony swojej witryny z wykorzystaniem gotowych szablonów. Projektujemy docelową stronę lądowania dla sprzedaży kursu online, podpinamy formularz zapisu na listę zainteresowanych.
NN
MODUŁ 3 – TWORZENIE KURSU ONLINE
Dobieramy właściwy zestaw narzędzi do zbudowania kursu w określonym formacie (wideo, audio, txt, pdf). Stworzymy i sformatujemy materiały dodatkowe do kursu, w postaci plików PDF. Poznasz sprzęt i oprogramowanie umożliwiające tworzenie kursów online w postaci audio/wideo. Skonfigurujemy hosting do osadzania plików multimedialnych. Stworzymy materiały dodatkowe do kursu w postaci testów, interaktywnych list zadań oraz osadzimy materiały edukacyjne z zewnętrznych serwisów.
NN
MODUŁ 4 – PLATFORMY KURSÓW ONLINE (LMS)
Porównujemy różne moduły do budowy platformy kursów online i dobieramy właściwe rozwiązanie do własnych potrzeb. Budujemy platformę kursów online w wersji LITE (w oparciu o bezpłatne komponenty). Stworzymy platformę kursów online w wersji BASIC (platforma nie wymagająca wysokiego wkładu finansowego). Skonstruujemy profesjonalną platformę kursów online w wersji PRO (platforma z zaawansowanym śledzeniem postępów studentów w kursach, systemem testów i rozbudowanymi funkcjonalnościami).
NN
MODUŁ 5 – SPRZEDAŻ PRODUKTÓW CYFROWYCH
Budujemy sklep sprzedaży kursów i produktów cyfrowych (integrujemy sprzedaż kursu z modułem kursów online oraz budujemy sklep sprzedaży plików cyfrowych). Konfigurujemy sklep z uwzględnieniem płatności online (na przykładzie tpay i PayPal) oraz automatycznego fakturowania. Tworzymy osobne strony sprzedażowe dla poszczególnych kursów i bardziej zaawansowanych działań marketingowych.
NN
MODUŁ 6 – PLATFORMY DO WEBINARÓW I KONSULTACJI
Porównujemy różne platformy kursów do prowadzenia webinarów i konsultacji online. Konfigurujemy i przeprowadzamy pierwszą transmisję na Facebook i YouTube. Testujemy wybrane system webinarowe na własnej platformie kursów online.
NN
MODUŁ 7 – SYSTEMY MAILINGOWE I KOMUNIKACJA Z KLIENTAMI
Wykorzystujemy różne sposoby automatyzacji komunikacji z klientami (wbudowana funkcjonalność powiadomień LMS, mailing, chat). Konfigurujemy automatyzację w wybranym systemie mailingowym. Implementujemy autoresponder na swojej platformie LMS (integrujemy moduł sprzedaży z systemem mailingowym).
NN
MODUŁ 8 – BEZPIECZEŃSTWO PLATFORMY KURSÓW ONLINE
Wdrażamy najważniejsze mechanizmy zabezpieczeń platformy kursów online. Przeprowadzamy aktualizację platformy oraz automatyzujemy proces tworzenia kopii zapasowych. Poruszamy aspekty utrzymywania platformy kursów online w perspektywie czasowej.

W ramach programu Akademii dowiesz się także jak tworzyć takie materiały wideo jak poniżej 🙂

Ok..., ale czy to jest program dla Ciebie?

 • Jesteś przygotowany na 4-miesięczną pracę nad swoim biznesem, w spokojnym i usystematyzowanym rytmie.
 • Obawiasz się tych wszystkich technikaliów, związanych z tworzeniem kursu i platformy, więc chcesz mieć poczucie, że zawsze masz się do kogo zwrócić z problemem.
 • Zależy Ci na stopniowym i stabilnym rozwijaniu biznesu online.
 • Masz świadomość, że biznes online to biznes jak każdy inny – trzeba włożyć w niego systematyczną pracę, aby uzyskać efekty.
 • Zdajesz sobie sprawę z ponoszenia kosztów, jakie przyjdzie Ci ponosić z tytułu budowania kursów i platformy edukacyjnej.
 • Masz świadomość tego, że w Akademii nie będziesz działać anonimowo. Akademia to miejsce bardziej o charakterze mastermindu, gdzie wzajemnie się wspieramy, pomagamy i pchamy swoje biznesy do przodu.
 • Szukasz recept i magicznych formuł na gwarantowany sukces w biznesie online. Nie wyglądam jak David Copperfield, więc żadna magia się nie zadzieje.
 • Uważasz, że biznes online to sposób na szybkie i łatwe zarobienie pieniędzy.
 • Masz słomiany zapał, zaczynasz jakiś projekt, ale żadnego nie kończysz.
 • Nie zaliczasz się do grona osób cierpliwych – chcesz od razu wszystko wdrożyć i ruszyć z kopyta jak najszybciej, bez testów i analizy poszczególnych działań.
 • Uważasz, że kursy i dowolne produkty cyfrowe są za drogie, a najlepiej gdyby były za darmo. Myśląc w ten sposób nigdy nie osiągniesz satysfakcjonującej sprzedaży własnych produktów.
 • Mamy zupełnie odmienne systemy wartości. Nie toleruję postawy „po trupach do celu”, „tylko zysk ma znaczenie”, „płacę, więc wymagam”. Sama nie jestem osobą roszczeniową i nie chcę współpracować z osobami roszczeniowymi.

No dobra Marzena…, tu jedna akademia, tam druga akademia, albo klub… trochę się namnożyło tych ofert w sieci. Dlaczego miał(a)bym skorzystać akurat z Twojego programu?

To prawda. Takich rozbudowanych programów jest już sporo na rynku biznesu online. Zauważ jednak, że w większości przypadków materiały w takich klubach, czy akademiach są już wcześniej opracowane, a więc tak naprawdę wszyscy klienci są wrzucani do jednego wora. Dlatego ja postawiłam na personalizację, a więc materiał edukacyjny jest wcześniej konsultowany z daną grupą szkoleniową, następnie opracowywany i prezentowany przeze mnie w formie sesji na żywo. Tak więc zawartość poszczególnych modułów tematycznych Akademii zmienia się w zależności od potrzeb aktualnej grupy szkoleniowej. W ten sposób klient nie musi konsumować dodatkowych porcji materiału na zasadzie: może się kiedyś przyda.

Poza tym mam w swoim dorobku sporo projektów programistycznych, a jakby na to nie patrzeć e-learning w dużej mierze bazuje na osiągnięciach technologii IT. Problemy dotyczące tej dziedziny są mi bardzo dobrze znane, dlatego klient dołączając do mojego programu korzysta również z mojego doświadczenia w branży IT.

Ile kosztuje dostęp do Akademii Uczymy Online?

UWAGA: jeśli jesteś moim klientem i chcesz otrzymać rabat 10% przy płatności jednorazowej (STANDARD i VIP) napisz na adres kontakt@uczymyonline.pl

STANDARD 10R
129zł
na 1 m-c
DOSTĘP NA ROK
płatny w 10 ratach po 129zł
Dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych Akademii Uczymy Online.
Dostęp do warsztatów na żywo i sesji Q&A
Dostęp do tajnej grupy na Facebooku
Możliwość wglądu i przetestowania danej wtyczki na platformach demo (LAB UO)
Osobiste wsparcie w konfiguracji Twojej platformy
STANDARD
997zł
DOSTĘP NA ROK
płatność jednorazowa
Dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych Akademii Uczymy Online.
Dostęp do warsztatów na żywo i sesji Q&A
Dostęp do tajnej grupy na Facebooku
Możliwość wglądu i przetestowania danej wtyczki na platformach demo (LAB UO)
Osobiste wsparcie w konfiguracji Twojej platformy
VIP 10R
249zł
na 1 m-c
DOSTĘP NA ROK
płatny w 10 ratach po 249zł
Dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych Akademii Uczymy Online.
Dostęp do warsztatów na żywo i sesji Q&A
Dostęp do tajnej grupy na Facebooku
Możliwość wglądu i przetestowania danej wtyczki na platformach demo (LAB UO)
Osobiste wsparcie w konfiguracji Twojej platformy
VIP
1997zł
DOSTĘP NA ROK
płatność jednorazowa
Dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych Akademii Uczymy Online.
Dostęp do warsztatów na żywo i sesji Q&A
Dostęp do tajnej grupy na Facebooku
Możliwość wglądu i przetestowania danej wtyczki na platformach demo (LAB UO)
Osobiste wsparcie w konfiguracji Twojej platformy

Podane ceny są cenami brutto (zawierają VAT 23%). Na wszystkie swoje szkolenia i usługi wystawiam faktury VAT.

Jak działamy w Akademii?

1
Po zamknięciu sprzedaży dostępu do Akademii otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych wiadomość z prośbą o uzupełnienie ankiety. Na podstawie przekazanych mi informacji będę w stanie przygotować instrukcje i warsztaty na żywo w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom.
2
W dniu, w którym startuje Akademia (w 2020 r. przewidziane są dwie edycje: 2 marca i 14 września) przyjdzie do Ciebie wiadomość organizacyjna (m.in. dane logowania na platformę, instrukcja obsługi platformy itp.). Nabór do Akademii odbywa się dużo wcześniej, ponieważ zależy mi na dopasowaniu tematycznym. Na podstawie zebranych informacji ustalam co ma się docelowo znaleźć w pojedynczej sesji warsztatowej, jeśli istnieje potrzeba to zmieniam i testuję nową technologię.
3
Akademia trwa 16 tygodni (8 sesji dwutygodniowych). Dla każdego modułu organizowana jest 1 sesja warsztatowa oraz 1 sesja Q&A. W sumie przeprowadzonych zostanie 16 sesji na żywo. Każda sesja jest nagrywana, więc jeśli nie będziesz mógł na żywo uczestniczyć w danym spotkaniu, zawsze możesz go odtworzyć w późniejszym czasie. Masz dostęp do wszystkich materiałów przez 365 dni licząc od dnia startu Akademii.
4
Każdy moduł poświęcony jest określonej grupie tematów. Oprócz udziału w zaplanowanych sesjach warsztatowych, masz również dostęp do dodatkowych instrukcji wideo/PDF. Wszystkie materiały na platformie edukacyjnej są do Twojej dyspozycji - instrukcje wideo, transkrypcje, autorskie skrypty, nagrania webinarów, motywy potomne oraz szablony.
5
W Akademii UO masz także możliwość skorzystania z usługi VIP, w ramach której osobiście pomagam Ci w konfiguracji Twojej platformy kursów online. Usługa wymaga zaangażowania z obu stron, więc jeśli w danym terminie nie masz czasu na podjęcie współpracy, możesz się zgłosić w późniejszym terminie w trakcie trwania abonamentu.
6
W trakcie trwania Akademii będziesz mieć możliwość przekazania platformy do audytu. Jeśli nie zdążysz ukończyć swojej platformy w trakcie trwania programu, możesz spokojnie zgłosić ją do przeglądu w późniejszym terminie. Tak długo jak masz ważny abonament, możesz korzystać z usług Akademii.

W dalszym ciągu nie wiesz, czy ten program jest dla Ciebie?

Najczęściej zadawane pytania

Uczestnictwo w Akademii Uczymy Online kosztuje 997zł brutto (lub 1997zł brutto z opcją VIP). Istnieje możliwość płatności w 10 ratach (10x129zł lub 10x249zł VIP).

Dostęp do wszystkich materiałów (wideo, pdf, skrypty, arkusze kalkulacyjne) otrzymasz w dniu startu Akademii. W 2020 roku jest to 2 marca i 14 września.

Każdy uczestnik Akademii otrzymuje dostęp do platformy na rok licząc od dnia startu zajęć. Po roku możesz przedłużyć dostęp płacąc 70% kwoty płatności jednorazowej (70% z 997zł lub 70% z 1997zł VIP). Możesz też przedłużać dostęp płacąc co miesiąc 129zł lub 249zł (VIP).

Tak.

 • Minimalna liczba uczestników programu, dla której program zostanie zrealizowany, wynosi 20. W przypadku nie dołączenia do Akademii wystarczającej liczby osób zajęcia są odwołane, natomiast osoby, które uregulowały płatność otrzymują zwrot pieniędzy zaraz po zakończeniu naboru.
 • Maksymalnie w programie Akademii może uczestniczyć 40 osób (w tym maksymalnie 5 VIP). Pracujemy wspólnie nad platformą, udzielam pełnego wsparcia technicznego, więc nie jestem w stanie pomóc większej liczbie osób.

Tak. W Akademii może uczestniczyć maksymalnie 40 osób (w tym maksymalnie 5 VIP). Pracujemy wspólnie nad platformą, udzielam pełnego wsparcia technicznego, więc nie jestem w stanie pomóc większej liczbie osób.

Nagranie z każdej sesji trafia na platformę kursów online, do której masz dostęp przez 365 dni. Dodatkowo możesz dołączyć do warsztatów w kolejnej edycji w trakcie roku abonamentowego. Musisz tylko wcześniej mnie powiadomić o tym fakcie (kontakt@uczymyonline.pl) – mogę przyjąć maksymalnie 2 osoby powyżej limitu.

Jeżeli wykupiłeś opcję VIP możesz bezpośrednio zwracać się do mnie z problemami związanymi z Twoją platformą: konfiguracja określonej funkcjonalności, dodatkowy test platformy, kwestie rozwijania platformy. Poza tym możesz korzystać z nieograniczonej komunikacji mailowej, w trakcie której również konsultujemy Twoje indywidualne potrzeby.

Tak. Faktura jest automatycznie wystawiana po potwierdzeniu płatności. Link do pobrania faktury znajdziesz w potwierdzeniu zamówienia, możesz ją również pobrać logując się na konto klienta.

Privacy Policy Settings