Od czego zacząć budowanie biznes kursów online

Nie wiesz od czego zacząć?

Podpowiem Ci, co dla Ciebie przygotowałam, abyś mógł/a zacząć budować własny biznes kursów online 🙂

Jeżeli trafiłeś na moją stronę to znaczy, że interesujesz się tematem prowadzenia biznesu kursów online. Z e-learningiem mam do czynienia już od wielu lat. W tym czasie stworzyłam mnóstwo materiałów edukacyjnych, które stale aktualizuję.  W moim serwisie znajdziesz dla siebie wiele przydatnych informacji:

  • darmowe: artykuły na blogu w temacie biznesu kursów online i budowania platformy edukacyjnej,
  • darmowe: newsletter z treściami edukacyjnymi,
  • płatne: pełen wachlarz materiałów edukacyjnych w Akademii Uczymy Online.

1. Newsletter

Jeśli podasz swojego e-maila i zapiszesz się na newsletter, będziesz ode mnie otrzymywać treści edukacyjne. Spokojnie – nie zaleję Cię spamem sprzedażowym. Nie cierpię nachalnego e-mail marketingu i nie zamierzam zasypywać Cię wiadomościami. Po prostu od czasu do czasu otrzymasz ode mnie wartościowy materiał na swoją skrzynkę.

2. Blog

Zapraszam Cię do zapoznania się z moim blogiem, gdzie znajdziesz masę artykułów w temacie tworzenia własnej platformy kursów online. Oprócz artykułów technicznych i tutoriali, prowadzę również cykl Q&A, w którym odpowiadam na pytania czytelników.

3. Własna platforma kursów online - czy to jest dla mnie?

Nie wiesz czy samodzielne budowanie platformy jest dla Ciebie? Z jakimi technologiami i kosztami musisz się liczyć? Specjalnie dla takich osób jak Ty przygotowałam e-book, który wprowadzi Cię w tą tematykę.

Jest to e-book z opisem elementów mojej platformy kursów online. Zestawienie kosztów wdrożenia i utrzymania platformy. Praktyczne informacje bez zbędnego lania wody – tylko sprawdzone i używane przeze mnie narzędzia! .

4. Kurs, warsztaty, czy Akademia?

Być może uznasz że to, o czym piszę na blogu, trafia w Twoje oczekiwania i potrzebujesz bardziej rozwinąć skrzydła. W takim układzie zapraszam Cię do udziału w programie Akademii Uczymy Online. Jest to 4-miesięczny, kompleksowy i spersonalizowany program budowania biznesu kursów online, z indywidualnym wsparciem trenera. Idealna opcja dla osoby, która chce stopniowo przerabiać kolejne materiały i nie może sobie pozwolić jednorazowo na większy wydatek. Dla takich osób istnieje opcja dostępu do materiałów na 10 rat w cenie 129zł lub 249zł (ze wsparciem VIP).

5. Polityka cenowa

Bardzo ważnym dla mnie aspektem prowadzenia biznesu kursów online jest przejrzysta polityka cenowa. Ceny każdej mojej usługi są jawne, terminy sprzedaży produktów, objętych harmonogramem sprzedaży, są wyszczególnione na pojedynczych stronach produktowych Akademii Uczymy Online. Z każdym rokiem ceny produktów wrastają. Związane jest to z większą ilością treści edukacyjnych, stałym podnoszeniem jakości dostarczanych usług oraz moim osobistym wsparciem klientów.

6. Nie znalazłeś informacji odpowiednich dla siebie?

Nie szkodzi. Zawsze możesz skontaktować się ze mną pod adresem kontakt(at)uczymyonline.pl. Opisz z czym masz problem, a postaram się pomóc Ci najlepiej jak umiem.

Scroll to Top