Wtyczka Tutor LMS w wersji 2.2.4
Aktualności
2023-09-20 / TutorLMS

Nowości we wtyczce Tutor LMS v.2.3.0

Od wersji 2.3.0 wtyczka Tutor LMS wprowadza kolejne funkcjonalności. Pierwsza rzecz, to możliwość zabezpieczenia treści kursu przed hotlinkowaniem. Według autorów wtyczki hotlinkowanie będzie działać najlepiej w przypadku stron postawionych na serwerach Apache. Dodatkowo w instalacji WordPress muszą być uprawnienia do...
Czytaj więcej
2023-09-06 / BuddyBoss

Ograniczenia rejestracji na platformie BuddyBoss

W wersji 2.4.11 została wprowadzona opcja ograniczenia rejestracji na platformie BuddyBoos. Na czym te ograniczenia polegają? Otóż można zablokować lub pozwalać na rejestracje z adresów e-mail na poziomie domeny. Oznacza to, że możesz zablokować lub dopuszczać wszystkie rejestracje, w których...
Czytaj więcej
2023-08-29 / TutorLMS

Wtyczka Tutor LMS w wersji 2.2.4

Nowa wersja przynosi aż 11 nowych funkcjonalności, z czego 8 dostępnych jest wyłącznie w wersji Pro. Oto zestawienie tych funkcjonalności: (PRO) Jeśli w swoim kursie wykorzystujesz lekcje wideo, możesz ustawić próg procentowy, który studenci muszą przekroczyć, zanim będą mogli oznaczyć...
Czytaj więcej
1 2 3 6

Wtyczka Tutor LMS w wersji 2.2.4

Nowa wersja przynosi aż 11 nowych funkcjonalności, z czego 8 dostępnych jest wyłącznie w wersji Pro. Oto zestawienie tych funkcjonalności:

 • (PRO) Jeśli w swoim kursie wykorzystujesz lekcje wideo, możesz ustawić próg procentowy, który studenci muszą przekroczyć, zanim będą mogli oznaczyć lekcję jako ukończoną lub przejść do następnej lekcji. Oznacza to, że jeśli ustawisz wartość np. na 85% , studenci będą musieli obejrzeć co najmniej 85% lekcji wideo, zanim będą mogli oznaczyć ją jako ukończoną lub przejść do następnej.
 • (PRO) Kolejna funkcjonalność powiązana jest niejako z wcześniejszą – aby mieć pewność, że student osiągnie wymagany próg oglądalności materiałów wideo, dodana została opcja umożliwiająca wyłączenie przewijania filmu do przodu. W ten sposób student nie będzie mógł pominąć większych fragmentów wideo, aby przejść szybciej do kolejnych materiałów.
 • (PRO) Kolejna rzecz, to możliwość automatycznego wznawiania filmu od ostatnio oglądanej pozycji. W ten sposób łatwiej jest kontynuować naukę od miejsca, w którym została przerwana.
 • (PRO) Możliwość ukrycia logo odtwarzacza hostingu wideo w playerze TutorLMS. Jeśli korzystasz z filmów na YouTube, które będziesz odtwarzać w playerze TutorLMS możesz w łatwy sposób ukryć logo YouTube.
 • (PRO) Kolejna opcja daje większą kontrolę nad szablonami e-maili. Można zmienić obraz tła wiadomości e-mail dla wszystkich wiadomości w edytorze szablonów Tutor LMS.
 • Jeśli chcesz w swoich lekcjach wykorzystywać jakieś równania matematyczne to jest już dostępne wsparcie dla języka znaczników Latex w edytorze lekcji i quizu.
 • Obsługa edytora WP w polu BIO na stronie profilu instruktora
 • (PRO) Podsumowanie zarobków instruktora na liście instruktorów
 • (PRO) Obsługa usuwania anulowanych zapisów z listy
 • Dodatkowe zakładki z filtrami Private oraz Schedule na stronie z listą kursów. Umożliwiają filtrowanie kursów ze statusem “Prywatne” oraz wszystkie kursy oznaczone jako “Zaplanowane”.
 • (PRO) Dodatkowe zakładki z filtrami Private oraz Schedule na stronie z listą pakietów kursów. Umożliwiają filtrowanie pakietów kursów ze statusem “Prywatne” oraz wszystkie pakiety kursów oznaczone jako “Zaplanowane”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top