Co nowego w LearnDash 4.7?
Aktualności
2023-06-15 / TutorLMS

Pakiety kursów w TutorLMS

W wersji TutorLMS 2.2.0 pojawił się nowy dodatek "Course Bundle". Nowa funkcjonalność pozwala budować pakiety kursów - ustawiasz ceny rabatowe dla całego pakietu, dostosowujesz sposób wyświetlania kwoty rabatu. Możesz także podać dodatkowe informacje dotyczące pakietu.  Z dodatkiem "Course Bundle" ustawisz...
Czytaj więcej
2023-06-07 / Zoom

Migracja aplikacji Zoom JWT przed 1 września 2023

Z dniem 1 czerwca 2023 Zoom wycofał aplikację JWT, co oznacza, że jeśli korzystasz z integracji bazującej na kluczach JWT (np. korzystając z wtyczki Zoom WP), przestanie ona działać z dniem 1 września 2023r. Po tym terminie interakcja z systemami...
Czytaj więcej
1 5 6 7

Co nowego w LearnDash 4.7?

Developerzy LearnDash nie zwalniają tempa ani trochę. W nowej wersji mamy możliwość ustawienia daty rozpoczęcia i zakończenia kursu oraz określenia limitu osób dołączających do kursu. Co to oznacza? Możesz ustawić datę rozpoczęcia kursu, np. za miesiąc, a wcześniej uruchomić jego przedsprzedaż. Klient kupując kurs uzyska do niego dostęp po dacie określonej w konfiguracji kursu. Z kolei ustawiając datę zakończenia blokujemy możliwość zakupu kursu. Zakup kursu nie będzie też możliwy, jeśli zostanie osiągnięty limit studentów w kursie.

2 komentarze o “Co nowego w LearnDash 4.7?”

  1. Maciej Haberka

    Marzena czy wiesz coś na temat anulowania subskrypcji przez użytkownika samodzielnie w learndash? Mam teraz Learndash + Stripe, ale anulowanie muszę robić ja, natomiast nie może tego zrobić uczeń. Wiem, że istnieje WooCommerce subscriptions, ale czy jest jeszcze inne rozwiązanie tego, żeby nie dodawać sobie kolejnego kosztu wtyczki?

    1. Automatyzacja niestety wymaga dodatkowych narzędzi. MemberPress, WooCommerce Subscriptions… Z tańszych rozwiązań kojarzę SUMO Subscriptions (jednorazowa opłata) – tutaj też potrzebny jest sklep WooCommerce. Użytkownik może samodzielnie anulować subskrypcję, ale automatyczne odebranie dostępu do kursu LearnDash wymaga wprowadzenia pewnych modyfikacji od strony programistycznej, więc to też nie jest rozwiązanie dla każdego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Scroll to Top