LearnDash
Aktualności
2023-09-20 / TutorLMS

Nowości we wtyczce Tutor LMS v.2.3.0

Od wersji 2.3.0 wtyczka Tutor LMS wprowadza kolejne funkcjonalności. Pierwsza rzecz, to możliwość zabezpieczenia treści kursu przed hotlinkowaniem. Według autorów wtyczki hotlinkowanie będzie działać najlepiej w przypadku stron postawionych na serwerach Apache. Dodatkowo w instalacji WordPress muszą być uprawnienia do...
Czytaj więcej
2023-09-06 / BuddyBoss

Ograniczenia rejestracji na platformie BuddyBoss

W wersji 2.4.11 została wprowadzona opcja ograniczenia rejestracji na platformie BuddyBoos. Na czym te ograniczenia polegają? Otóż można zablokować lub pozwalać na rejestracje z adresów e-mail na poziomie domeny. Oznacza to, że możesz zablokować lub dopuszczać wszystkie rejestracje, w których...
Czytaj więcej
2023-08-29 / TutorLMS

Wtyczka Tutor LMS w wersji 2.2.4

Nowa wersja przynosi aż 11 nowych funkcjonalności, z czego 8 dostępnych jest wyłącznie w wersji Pro. Oto zestawienie tych funkcjonalności: (PRO) Jeśli w swoim kursie wykorzystujesz lekcje wideo, możesz ustawić próg procentowy, który studenci muszą przekroczyć, zanim będą mogli oznaczyć...
Czytaj więcej
1 2 3 6

LearnDash

LearnDash w wersji 4.8

Kilka dni temu pojawiła się kolejna odsłona wtyczki LearnDash. W obecnym wydaniu mamy kilka nowych funkcjonalności – głównie związanych z grupami, ale nie tylko. Najważniejszą z nich jest tutaj opcja rozszerzonego dostępu, a więc możliwość ustawienia daty wygasania dostępu do … LearnDash w wersji 4.8 Czytaj dalej »

LearnBoss – aplikacja mobilna dla LearnDash

Jeśli potrzebujesz aplikacji mobilnej dla LearnDash w przystępnej cenie ($40), możesz sprawdzić LearnBossa – aplikację mobilną opartą na frameworku Flutter. Będąc w posiadaniu strony edukacyjnej bazującej na wtyczce LMS LearnDash możesz stworzyć własną aplikację na urządzenie z systemem Android. Oprócz … LearnBoss – aplikacja mobilna dla LearnDash Czytaj dalej »

MemberDash – wtyczka członkostwa współpracująca z LearnDash

Firma StellarWP wypuściła swój najnowszy produkt – wtyczkę do zarządzania członkostwem w WordPress – MemberDash. Jest to wtyczka umożliwiająca tworzenie, zarządzanie i śledzenie różnych planów członkostwa. Może działać zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z LearnDash, dzięki czemu jesteś w … MemberDash – wtyczka członkostwa współpracująca z LearnDash Czytaj dalej »

30% obniżka ceny wtyczki LearnDash oraz innych produktów od firmy StellarWP

Firma StellarWP obniżyła o 30% ceny swoich flagowych produktów. Wtyczkę LearnDash możesz nabyć w cenie $139.30 (cena regularna wynosi $199). Obniżka dotyczy wszystkich wariantów wtyczki, jak również jej dodatków: ProPanel, Groups Plus, Gradebook, Notes. W obniżonej cenie można również uzyskać … 30% obniżka ceny wtyczki LearnDash oraz innych produktów od firmy StellarWP Czytaj dalej »

Co nowego w LearnDash 4.7?

Developerzy LearnDash nie zwalniają tempa ani trochę. W nowej wersji mamy możliwość ustawienia daty rozpoczęcia i zakończenia kursu oraz określenia limitu osób dołączających do kursu. Co to oznacza? Możesz ustawić datę rozpoczęcia kursu, np. za miesiąc, a wcześniej uruchomić jego przedsprzedaż. Klient … Co nowego w LearnDash 4.7? Czytaj dalej »

Wycofanie dodatku Stripe do LearnDash

Z dniem 13 czerwca 2023 dodatek Stripe do LearnDash został wycofany, co oznacza, że nie będzie już aktualizowany. Należy korzystać z wbudowanej w LearnDash funkcjonalności Stripe Connect, która została dodana w wersji 4.0. Stripe Connect wspiera najnowszą technologię i wiele … Wycofanie dodatku Stripe do LearnDash Czytaj dalej »

Generator programu kursu z Open AI w LearnDash

W ostatniej aktualizacji LearnDash (4.6) pojawiła się nowa funkcjonalność: generator programu kursu w LearnDash przy użyciu sztucznej inteligencji. Wystarczy wprowadzić tytuł kursu, liczbę lekcji i krótki opis czego będzie dotyczyć kurs. Silnik AI wygeneruje nam tytuły nowych stron z lekcjami, … Generator programu kursu z Open AI w LearnDash Czytaj dalej »
Scroll to Top